Gigabyte X399 Aorus Xtreme - solidna płyta dla Threadripperów w sprzedaży

Topowa płyta główna dla procesorów AMD Threadripperów - Gigabyte X399 Aorus Xtreme - jest już dostępna w polskiej sprzedaży.

Gigabyte B450 Aorus Pro - gamingowa płyta główna w sprzedaży

Płyta główna Gigabyte B450 Aorus Pro to produkt skierowany dla graczy z mniej zasobnym portfelem - szukasz tańszej alternatywy od MSI B450 Gaming Pro Carbon AC dla swojego Ryzena?

Płyta główna MSI B450 Gaming Pro Carbon AC w sprzedaży [Specyfikacja]

Najnowsza płyta od MSI, płyta główna B450 Gaming Pro Carbon AC to dodana obsługa funkcji StoreMI dostępnej tylko na procesorach Ryzen. Już w sprzedaży.

Płyty główne EVGA z testem stabilności w BIOS-ie

Firma EVGA chce wprowadzić pewną innowację do swoich płyt głównych. Producent przygotowuje się do wydania nowych biosów m.in. z nową funkcją przeznaczoną dla overlockerów.

NZXT obniża cenę swojej pierwszej płyty głównej N7 Z370

Pierwsza płyta główna NZXT: N7 Z370 tanieje, ale pewnym kosztem. Za to wydłuży się okres gwarancyjny. Choć model ten skierowany jest dla modderów, to jednak kosztem obniżenia ceny utraci on w zestawie taśmy LED.

NZXT wkracza na rynek płyt głównych - specyfikacja płyty N7 Z370 [Wideo]

Producent m.in. zasilaczy i chłodzenia do pecetów postanowił wejść na rynek płyt głównych. Płyta główna N7 Z370 współpracuje z nowymi procesorami Intela i wyróżnia się efektowną stylistyką oraz blaszaną maskownicą,

Niedroga płyta główna ASRock X299 Extreme4 dla Core X [Specyfikacja]

Od niedawna w polskiej sprzedaży dostępna jest niedroga płyta dla procesorów Core X. Płyta główna ASRock X299 Extreme 4 to z pewnością ciekawa propozycja dla składających mocny komputer, ale nie chcących przepłacać.

Płyty główne ASRock X299 Taichi i X299 Professional Gaming i9 w wersji Extreme Edition

Firma ASRock zapowiedziała odświeżone płyty ASRock X299 Taichi i X299 Professional Gaming i9 w wersji Extreme Edition (XE). Nowe wersje płyt głównych pod względem specyfikacji nie różnią się od tych bez przydomka XE, ale za to zostały zwiększone limity napięć w niektórych domenach. Producent rozbudował również radiatory na sekcjach zasilania i połączył je teraz ciepłowodami.

ASRock Fatal1ty Z370 Professional Gaming i7 - w sprzedaży [Specyfikacja]

ASRock wprowadził do sprzedaży płytę główną z chipsetem Z370 Fatal1ty Professional Gaming i7. Płyta ta została wyposażona w gniazdo LGA 1151 i została przystosowana do obsługi procesorów Intel Core 8-generacji: Coffe Lake. ASRock Fatal1ty Z370 Professional Gaming i7 posiada 12-fazową sekcję zasilania i wyróżnia się dość ładną stylistyką wzbogaconą w podświetlenie.

MSI Z370 Godlike Gaming w sprzedaży [Specyfikacja]

Firma MSI ujawniła szczegóły na temat płyty głównej Z370 Godlike Gaming. Jest to sprzęt, którym powinny zainteresować się osoby szukające konstrukcji z najwyższej półki. Model ten wyposażony jest oczywiście w chipset Z370 i gniazdo LGA1151, kompatybilne wyłącznie z procesorami Coffee Lake. Płyta oferuje 18-fazową sekcję zasilania, która powinna sobie poradzić z nawet najmocniej podkręconymi procesorami.

Nowość - płyta Gigabyte X399 Aorus Gaming 7 [Specyfikacja]

Gigabyte wprowadził do sprzedaży płytę X399 Aorus Gaming 7. Płyta cechuje się ciemną stylistyką. Nie zabrakło też podświetlenia RGB Fusion. Na tylnym panelu znajdują się dodatkowe osłony. Podstawka AMD TR4 wspiera procesory Ryzen Threadripper. Płyta jest wyposażona w osiem banków pamięci DDR4 i ma wyświetlacz diagnostyczny oraz przyciski do włączania/restartowania komputera.

MSI CashBack - wiosenny zwrot pieniędzy przy zakupie kart graficznych i płyt głównych

Firma MSI oferuje promocję Wiosenny CashBack. Przy zakupie wybranych kart graficznych i płyt głównych można łącznie otrzymać nawet 460 złotych zwrotu. Promocją zostały objęte karty graficzne GeForce GTX 1080, GTX 1070 i GTX 1060 oraz płyty główne z serii X99, Z270, H270 i B250 - również jako elementy zestawu komputerowego. Za każdy produkt można otrzymać 65 - 210 złotych zwrotu, a przy zakupie kompletu dodawany jest bonus w wysokości 20 lub 40 złotych.