AMD Dynamic Local Mode poprawi wydajność procesorów Ryzen Threadripper WX

Według testów producenta, przełączenie w tryb Dynamic Local Mode pozwoli zwiększyć wydajność dwóch procesorów AMD Ryzen Threadripper WX nawet o 47%.

Sprzedaż CPU od AMD rośnie, a procesory Intela strasznie drożeją

Cena akcji AMD osiągnęła najwyższy od 12 lat poziom. A wzrost sprzedaży procesorów desktopowych może być spowodowany problemami firmy Intel.

Specyfikacja pięknych pamięci HyperX Predator DDR4 RGB [Wideo]

Jeśli szukasz dobrych pamięci RAM z efektownym wzornictwem i podświetleniem to propozycja firmy Kingston w postaci pamięci HyperX Predator DDR4 RGB to chyba będzie najlepszy wybór.

MSI GeForce RTX 2080 / Ti z hybrydowym chłodzeniem Sea Hawk X

Karta graficzna MSI GeForce RTX 2080 z hybrydowym chłodzeniem Sea Hawk X jest już w polskiej sprzedaży. Warto zainteresować się tym produktem.

Palit GeForce RTX 2080 / Ti: GamingPro OC w sprzedaży [Specyfikacja]

Firma Palit poszerza swoją ofertę kart graficznych o modele GeForce RTX 2080 i RTX 2080 Ti z nowej serii GamingPro OC. Nowe układy są już w sprzedaży.

Gigabyte GeForce RTX 2080 / Ti: GAMING i WINDFORCE OC w sprzedaży

Ostatniego czasu firma Gigabyte wprowadziła do sprzedaży cztery karty graficzne z serii GeForce RTX 2080 / Ti: GAMING OC i WINDFORCE OC. Sprawdźmy specyfikację.

Nośniki SSD - GOODRAM PX400 - M.2 2280 w sprzedaży

Nowa seria nośników SSD M.2: PX400 polskiej firmy GOODRAM zaoferuje nawet 3-krotnie lepsze osiągi względem standardowych dysków SSD SATA.

Piękna seria laptopów MSI PS42 w sprzedaży [Specyfikacja]

Firma MSI wprowadziła do polskiej sprzedaży laptopa PS42. Urządzenie to może posłużyć nawet graczom - oferuje układ GeForce MX150, podświetlaną klawiaturę, a także piękny design.

Nowe mobilne procesory AMD Ryzen 2000 już wkrótce [Specyfikacja]

Najwydajniejsze mobilne procesory AMD Ryzen 2000 powinny trafiać już do producentów laptopów. Modele Ryzen 5 2600H i Ryzen 7 2800H znajdą zastosowanie w wydajnych laptopach i mobilnych stacjach roboczych..

Układ graficzny GeForce RTX 2070 to minimum dla ray tracingu

Serwis PCGamesN przeprowadził wywiad z Tomem Petersenem z Nvidii na temat techniki śledzenia promieni. Okazuje się, że tylko najmocniejsze karty z rodziny RTX 20 będą odpowiednie.

SilentiumPC Fera 3 RGB HE1224 w sprzedaży [Specyfikacja]

Polskie SilentiumPC wprowadziło do sprzedaży znane już chłodzenie dla procesorów - Fera 3 RGB HE1224 - tym razem z podświetleniem RGB LED.

Specyfikacja energooszczędnego procesora AMD Athlon 200GE z układem Vega

Procesor AMD Athlon 200GE bazujący na architekturze Zen skierowany jest do mniej wymagających użytkowników i według producenta będzie lepszym wyborem niż procesory Pentium.