Niezłe oceny Call of Duty Black Ops 4 i wymagania sprzętowe

Przypomnijmy, że gra Call of Duty: Black Ops 4 zadebiutuje już 12 października na PC oraz PS4 i Xbox One. Zobacz premierowy zwiastun.

CD Projekt RED rozpoczął współpracę z kanadyjskim Digital Scapes

CD Projekt RED poinformował o rozpoczęciu współpracy ze studiem deweloperskim Digital Scapes, której celem jest rozwój gry Cyberpunk 2077.

Zapowiedź i pierwszy zwiastun gry wyścigowej DiRT Rally 2.0

Codemasters zapowiedziało kontynuację dobrze ocenianej gry DiRT Rally z 2015 roku. Najnowsza część gry - DiRT Rally 2.0 - zaoferuje m.in. rajd Polski.

Zwiastun premierowy oraz świetne oceny gry Forza Horizon 4

Premiera gry Forza Horizon 4 na PC oraz na konsolę Xbox One już za nami. Zobacz premierowy zwiastun i sprawdź jakie oceny uzyskuje gra na świecie.

Jagged Alliance: Rage! - z datą premiery [Gameplay]

Zaledwie w grudniu 2017 roku informowaliśmy o powrocie nowej produkcji z serii gier Jagged Alliance, a już wiemy, że premiera jej na platformie PC odbędzie się w tym miesiącu.

Zobacz premierowy polski zwiastun Call of Duty: Black Ops 4

Przypomnijmy, że gra Call of Duty: Black Ops 4 zadebiutuje już 12 października na PC oraz PS4 i Xbox One. Zobacz premierowy zwiastun.

Wkrótce World War 3 w programie Early Access - poznaliśmy wymagania gry

Już 19 października polska gra World War 3 będzie miała swoją premierę w programie Early Access (Steam). Finalna wersja ukaże się w sprzedaży najwcześniej za rok.

Zobacz Resident Evil 2 na zwiastunie z Tokyo Game Show 2018

Kolejny materiał wideo z gry Resident Evil 2 Remake pokazuje i daje przykład jak się powinno tworzyć solidne odświeżenie danej produkcji.

THQ Nordic przejęło prawa do gier z serii Alone in the Dark

THQ Nordic szaleje z zakupami. Ostatnio szwedzki wydawca gier poinformował o zakupie praw do korzystania z marek Alone in the Dark i Act of War a także Kingdoms of Amalur.

Nowy scenariusz Upadek Winterhome dla gry Frostpunk gotowy [Zwiastun]

19 września 2018 zgodnie z obietnicą udostępnione zostało fabularne rozszerzenie Upadek Winterhome do gry Frostpunk. Dodatek do gry jest darmowy.

Jak Metro Exodus wykorzystuje możliwości NVIDIA RTX? [Wideo]

Dotychczas zwiastuny, gameplay'e gry Metro Exodus były niesamowite... Opublikowany przez Nvidia materiał wideo ukazuje możliwości nowej technologii na tej produkcji.

Capcom zamyka swój oddział w Vancouver - odpowiedzialne za Dead Rising

Wygląda na to, że Capcom nie był zadowolony z efektów poszczególnych projektów i postanowił zamknąć cały oddział. Łącznie Capcom Vancouver opuściło 208 pracowników studia.